Obert termini d'inscripció a l'escola pel curs 2022-2023

El dilluns 9 de maig comença el procés d'escolarització pel proper curs 2022-2023.
 
 
 
Es pot fer de forma virtual mitjançant en següent enllaç, o demanant cita a la nostra escola al telèfon 971 71 66 61.
 
 
 
Vos esperam!

Share this post

Sobre nosaltres

Centre concertat, situat al centre de Palma, obert a tothom i amb 3 etapes educatives: Educació Infantil, Educació Primària i ESO. Col·legi fundat per RRTT Trinitàries ja fa més de 200 anys i que des de setembre de 2018 pertany a FEST. Des dels seus inicis, la nostra escola fa públic el seu compromís de servei a la societat i, preferentment, a les classes més desfavorides i a l’Església, com a escola cristiana arrelada a la cultura del nostre temps i inserida a la realitat social del nostre poble.